Вітаємо вас на сайті боулінг-клубу Дельтаплан! Тут ви знайдете усю необхідну інформацію про технічні характеристики боулінг-клубу, акції, ціни та знижки та отримаєте контакти для зв’язку з нами. Для вашого комфортного відпочинку у боулінг-клубі Дельтаплан встановлено професійний комплекс обладнання на 14 доріжок від світового лідера компанії BRUNSWICK – це перетворить вашу гру на справжнє спортивне змагання! Крім того, у Дельтаплані до ваших послуг затишний бар і три столи російського більярду!

Бонусна картка Мега Маркет надає 10% знижку пред'явнику у боулінг-клубі Дельтаплан.

Боулінг-клуб Дельтаплан з радістю організує та проведе для вас як професійні, так і аматорські боулінг-турніри та чемпіонати серед дорослих і дітей, а також яскраві корпоративні вечірки та сімейні свята! Із задоволенням відповімо на Ваші запитання, та розглянемо пропозиції, за адресою bowling.deltaplan@gmail.com

Запрошуємо провести свій вільний час з друзями чи родиною у боулінг-клубі "Дельтаплан", де Ви зможете весело відпочити, відчути дух командної гри і перемоги! Ми з радістю подаруємо вам найяскравіші емоції!